top of page

Personel Taşımacılığı

   YEDİTEPE TUR'un sahip olduğu geniş araç filosu her gün binlerce kilometre yol katedip, binlerce insanı taşımaktadir. Özellikle personel ulaşımı konusunda Türkiye'nin en büyük, en prestijli firmalarına hizmet veren YEDİTEPE TUR; psikoteknik testlerinden başarıyla geçmiş ve standartların gerektirdiği belgelere sahip vizyonu yüksek sürücü kadrosuyla ve yeni, modern araçlarıyla sektörünün lider markaları arasında yerini almıştır. Gerçekleştirdiği modernizasyon çalışmaları ve günün koşullarına göre sürekli yenilenen yapısıyla YEDİTEPE TUR; bugün olduğu gibi gelecekte de müşterilerine en modern, hızlı ve güvenilir hizmeti vermeyi hedeflemektedir. 

 Tüm servis araçlarımız yedekli çalışmakta, herhangi bir arıza veya benzeri durumlarda yedek servis aracımız hizmete girerek zamanlamada herhangi bir değişiklik söz konusu olmamaktadır. Ayrıca isteğinize bağlı olarak, firmanıza 7 gün 24 saat hizmet verebilen şoförlü araçlarımız ile misafirleriniz veya fazla mesai yapan çalışanlarınız istenilen her saatte, istenilen yere taşımaktadır. Tüm servis araçlarımız ile anlık iletişim kurulabilmekte ve her türlü yönlendirme uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Doğru zamanlamanın ve verilen sözün bilincinde olan YEDİTEPE TUR, her gün büyük ve orta ölçekli firmaların personelini taşımaktadır. 

 Servis araçlarımız ile tüm vardiya saatlerinde taşınabilen yolcular, servis aracına bindiği andan ulaştırılan noktaya kadar sigortalı ve güvencemiz altındadır. 

Turizm Taşımacılığı

    YEDİTEPE TUR, özel tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, şehir içi ve şehir dışına yönelik özel turlara araç temini sağlamaktadır. Bu kapsamda örneğin; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurt içi turlarına, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, hafta sonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunmaktadır.

 

     Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu özel turlara,YEDİTEPE TUR güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

     Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara, her türlü kültür ve inanç gezileri, yerli ve yabancı turist grupları için seyahat acenteleri tarafından düzenlenen Anadolu turlarına araç temin edebilirsiniz.

 

     

HER TÜRLÜ OTOBÜS MİDİBÜS VE MİNİBÜS TALEPLERİNİZE SON MODEL VE KONFORLU ARAÇLARIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ.

Öğrenci Taşımacılığı

   YEDİTEPE TUR, Disiplin ve güvenliği elden bırakmadan geleceğimiz olan çocuklarımızı en huzurlu ve konforlu bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştıracak şartları sağlamıştır. YEDİTEPE TUR çocuklarımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
 

     Emanet ettiğiniz çocuklarınız, tamamı yeni her türlü bakımı yapılmış, güvenlik şartları yerine getirilmiş modern araçlar ile titizlikle eğitilen deneyimli, sorumluluk sahibi sürücüler ile ailelerine ulaştırmaktayız.

 

     Geleceğimizin sahibi olan çocuklarımızı her türlü imkanla donatılmış araçlarımızla evlerinden alıp okullarına tam zamanında ulaştırarak, onlara yollarda stres yaşatmadan yalnızca derslerine konsantre olmalarına yardımcı oluyoruz. Okul çıkışında da tam zamanında okulun önünde onları bekleyen araçlarımızla, emanet aldığımız çocuklarımızı sizlere teslim etmekteyiz.

 

     Bugünün küçükleri, yarının büyükleri geleceğimizin teminatı olan yavrularımıza en iyi hizmeti vermekteyiz.

Düğün & Nişan Servisleri

   İstanbul ve çevre illere, düğün & nişan organizasyonlarınızda; her marka ve model, temiz ve bakımlı araçlarımızla ulaşım ihtiyacınızı karşılıyoruz. 

     Taşımacılıkta tecrübeli sürücülerimiz, eksiksiz taşımacılık ruhsatları, evrak ve trafik müdürlüklerince zorunlu tutulan tüm aksesuarlarımızla hizmetinizdeyiz.

     İsteğinize bağlı olarak klimalı 8+1, 14+1, 17+1, 18+1, 21+1, 45+1 koltuk kapasiteli; her marka kiralık servis araçları, kiralık minibüsler veya kiralık otobüslerden ihtiyacınıza uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Piknik & Gezi Servisleri

   Okul, aile ve dernek piknik gezilerinizde, tarihi mekan, camii, türbe gezilerinize tüm Türkiye'de her marka ve model, temiz ve bakımlı araçlarımızla ulaşım ihtiyacınızı karşılıyoruz.  

bottom of page