top of page

Misyon ve Vizyonumuz;

 

     YEDİTEPE TUR TURİZM TAŞIMACILIK TİC.LTD.ŞTİ. ilk olarak 2010 yılından itibaren CERAN TURİZM isimli şahıs şirketimizle ile personel taşımacılığı ve öğrenci taşımacılığı sektöründe "Güvenli, Rahat, Dakik Hizmet" anlayışıyla faaliyet göstermeye başlamıştır. 2018 yılına gelindiğinde ise kurumsal kimliğine kavuşmuştur.

 

     Bu Hizmetleri gerçekleştiren şirketimizin hedefleri;


* Yüksek kaliteli hizmetleri daha düşük fiyatlara müşteriye sunarak, pazar payını ve karın arttırılması.


*"Müşterilerin memnuniyeti ve mutluluğu onların sürekliliğini sağlar" ilkesiyle memnuniyeti artan müşteriler sayesinde müşteri kapasitesinin arttırılması.


*Artan müşteri tatmini ve azalan müşteri şikayetleri.


*Azalan maliyetler, daha fazla ciro ve servis hizmetine olan güvenin artması.


*Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda daha lüks, konforlu, güvenilir araçlarımızla sunmuş olduğumuz servis hizmetinin kaliteye öncelik vererek sürdürülmesi.

Kalite Politikamız;

        Verdiğimiz tüm hizmetlerde öncelikli olarak müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olmasını sağlayıp, bu memnuniyeti koruyabilmek,   müşterilerimizden bize tüm geri bildirimlerin etkili bir şekilde yönetilebilmesi ve sürekli olarak hizmetlerimizde iyileştirmeyi hedef alan bir kalite   yönetim sistemi sağlayabilmektir.

 Aynı zamanda kalite yönetim sistemimizi sahip olduğumuz İSO 9001:2015 standartları doğrultusunda sunarak, belgelendirilmesi ve sürekli   iyileştirilmesi doğrultusunda,

  •  Takım ruhu içerisinde çalışmalarımızı yaparak tüm birimlerin hedeflerine ulaşması,

  • Performansımızı etkileyecek tüm çalışmaların belirlenmesi ve önleyici çalışmaların belirlenerek tedbirlerin alınması,

  • Güvenli ve konforlu hizmeti zamanında ve sorunsuz olarak sunabilmek amacı ile tüm süreçlerin yürütülmesini sağlayabilmek,

  • Müşterilerimizle çalışanlarımız arasında iletişimin daha güçlü olabilmesi adına bu yetkinlikleri arttırabilecek eğitimler düzenlenmesi,

  • Kaynakların verimli ve etkin kullanılabilmesi için hizmetin sürekliliğini sağlamak,

  • Teknolojiyi en iyi şekilde kullanabilmek için, gerekli tüm araştırmaları ve yatırımları yapmak suretiyle ihtiyaç duyulan entegrasyonu sağlayabilmek.

 

       Biz YEDİTEPE TUR olarak kalite yönünden öncülüğümüz ile sektörde ki diğer firmalar arasında örnek bir kuruluş olabilmek için var gücümüzle   çalışmayı  esas alırız.

bottom of page